Dit ronde grijze vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft ribbels van kleine grijze lussen. In een cirkel wordt het neutrale grijs een zachte, rustige plek.
Rechte rijen grijze lussen lopen over de cirkel heen. Bij de rand worden ze in een boog afgesneden. Het donkere lijntje tussen de ribbels geeft de ronde vorm een fijne tekening. Het geheel oogt ingetogen, met net genoeg structuur om interessant te blijven.
Onder een ronde eettafel geeft het grijs een kalme vloer die niet opvalt. In een hal maakt de cirkel de entree zachter en huiselijker. Ook naast een bureau ligt hij goed.
Deze grijze cirkel past bij wit, beige en licht hout. Het donkergrijs van de lijntjes kun je herhalen in een zwarte hanglamp.