Dit ronde terrarode vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft een grillig noppenreliëf op zwarte kettingdraad. Door de kleur en de zachte cirkel oogt de ruimte aards en levendig.

In de cirkel oogt het terrarood vurig en warm. De zwarte draad blijft ingetogen tussen de bolletjes, als een naad die je pas ziet als je bukt. Grote en kleine noppen vullen de cirkel helemaal, zoals grind rond een boom.

In de woonkamer ligt de ronde Ajour voor een lage kast en breekt zo de rechte lijnen van de kamer. Een stoel van rotan krijgt op de ronde Ajour een eigen plekje. De ronde Ajour ligt ook fijn in de hoek bij het raam in de slaapkamer.

Dit kleed sluit aan bij natuurlijk wonen, met leem en jute. Combineer de cirkel met olijfgroen in een plant.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Poolhoogte

Productieland

Randafwerking

Productietechniek

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep