Dit gebroken witte ovale vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft een grillig noppenreliëf op witte kettingdraad. Deze kleur maakt het ovale vlak op de vloer licht en open.

Over dit ovaal ligt het gebroken wit als een veld vol katoenbollen. In dit ovaal verdwijnt de witte draad bijna in de wol, zodat het vlak rustig blijft. Zonder hoeken oogt de ovale vorm vriendelijk, wat de rechte lijnen in de kamer breekt.

In de slaapkamer ligt het ovale kleed naast het bed en de zachte ronding maakt de plek vriendelijker. Licht van een hanglamp erboven maakt de rand van dit ovaal goed zichtbaar. Leg het ovale kleed ook eens in de woonkamer, voor een laag dressoir.

Dit ovale kleed hoort bij een japandi interieur, met sobere vormen en klei. Zachtgrijs komt fijn terug in een plaid over een stoel.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Poolhoogte

Productieland

Randafwerking

Productietechniek

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep