Dit aquakleurige vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft onregelmatige wollen noppen op witte kettingdraad. Het kleurt de vloer fris en levendig, door de tint van de noppen.

De noppen hebben een aqua tint, licht en koel. De witte kettingdraad gaat bijna op in de kleur van de noppen, zoals een draad in een dikke trui. De noppen staan dicht opeen over de hele lengte en het licht valt op elke bolling.

In de woonkamer ligt dit Ajour-kleed voor de boekenkast en maakt de plek meteen huiselijk. Het schijnsel van een leeslamp op de noppen tekent de rijen noppen scherp af. Een andere plek voor Ajour is de slaapkamer, voor een ladekast van hout.

Leg Ajour in een kamer met natuursteen en walnoot eromheen. Een tweede kleur is zand, in een rieten mand.