Dit ronde antracietkleurige vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft een fijne pool in mosgrijs. Rond gelegd wordt het donkere mosgrijs een stoere, zachte cirkel.
De ronde vorm in mosgrijs oogt als een donkere steen in het bos. Fijne spikkels geven het antraciet een zachte huid. De groene zweem maakt de cirkel natuurlijk. Langs de ronde rand blijft het mosgrijs egaal.
Onder een ronde eettafel geeft het mosgrijs de eethoek een stoere basis. In een werkkamer legt de cirkel een kalme plek naast de kast. In een hal oogt hij donker en warm, zonder somber te worden.
Deze mosgrijze cirkel past in een modern interieur met strakke lijnen. Combineer hem met olijfgroen textiel en een tafel van donker hout.