Dit ronde gebroken witte vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft kleine kiezels op een zwarte kettingdraad. Zo rond laat de wol de vloer open en licht ogen.

Als cirkel oogt het gebroken wit licht en luchtig. De ronde snit toont de kiezels van rand tot rand, als een kiezelstrand van bovenaf gezien. De zwarte draad omlijnt elke kiezel, wat elke kiezel een duidelijke rand geeft.

In de slaapkamer ligt de cirkel bij een rotan stoel, en de ronde rand maakt de hoek zachter. Een grote plant in een pot staat net op de rand van het kleed. Tussen twee fauteuils in de woonkamer komt de cirkel ook mooi uit.

Het kleed hoort bij een Scandinavisch interieur met lichte vloeren en vilt. Combineer het met lichtgrijs, in een gordijn of een linnen hoes.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Poolhoogte

Productieland

Randafwerking

Productietechniek

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep