Dit zeshoekige ivoorkleurige vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft dichte rijen wolkorrels op zwarte kettingdraad. Met zes zijden geeft deze kleur de vloer een zachte, lichte sfeer.

De zeshoek is gevuld met dichte rijen wol in ivoor en af en toe koele grijze stipjes. De zwarte kettingdraad zet kleine donkere stipjes in het ivoor van de zeshoek. Binnen de zes rechte zijden doet het geheel denken aan ongeverfde schapenwol op de klos.

De zeshoek ligt in de woonkamer mooi midden in de zithoek, met een olijfboompje in een pot erbij. Een lamp in de hoek geeft de rijen wol zachte schaduwen tot in elke punt. Ook in de slaapkamer ligt de zeshoek goed, bij het raam, met een rotan nachtkastje in de buurt.

De zeshoek past bij een Scandinavisch interieur met essenhout en bouclé. Een accent in zand komt terug in een bouclé fauteuil.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Poolhoogte

Productieland

Randafwerking

Productietechniek

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep