Dit camelbruine vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft een fijne tweedstructuur op zwarte kettingdraad. Door de kleur en de dichte korrel krijgt de vloer een warme, aardse sfeer.

Brinker weeft de wol in camelbruin in dichte rijen kleine korrels, met hier en daar zwarte spikkels. Door de zwarte kettingdraad krijgt het camelbruin meer diepte en een iets donkerder toon. Van een afstand doet het oppervlak denken aan herfstbladeren op een grindpad.

In de woonkamer ligt het kleed bij de open haard, met een lage kast ernaast. Een leeslamp ernaast zet de knopjes wol in een zachte gloed. Ook in de slaapkamer ligt het goed, naast het bed, bij een rieten mand.

Het kleed hoort bij een natuurlijk interieur met eiken en gevlochten riet. Laat het olijfgroen nog eens terugkomen in een fluwelen fauteuil.