Dit zeshoekige rozenhoutkleurige vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft een tweedstructuur op sisal kettingdraad. In deze kleur geeft de zeshoek de kamer een zachte, rozige gloed.

De tweed in rozenhout loopt recht door, terwijl de randen schuin afbuigen. Met sisal erin krijgt de tweed in rozenhout iets grafisch, net als de hoekige vorm. Met zes gelijke zijden heeft de tweed iets van gedroogde rozenblaadjes in een schaal.

Leg de zeshoek op een vrije plek in de woonkamer, bij een bank van crème fluweel. In de slaapkamer ligt de zeshoek voor een kaptafel van walnoot, als een eiland op de vloer. Het licht van een lamp van matglas laat de fijne tweed in de zeshoek goed zien.

Zet een vaas van mat keramiek bij de zeshoek van Basilicaal, dan spreekt de kleur van de wol. Bij de zeshoek past grijsgroen als tweede kleur, in een dekbedovertrek van linnen.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Poolhoogte

Productieland

Randafwerking

Productietechniek

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep