Dit grijsbeige gemêleerde vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft een strakke tweedstructuur op sisal kettingdraad. Door het grafische ritme van de rijen krijgt de vloer een rustige, natuurlijke sfeer.

Kleine knopjes wol in gemêleerd grijsbeige liggen in strakke, rechte banen, met af en toe bruine draadjes. De sisal kettingdraad trekt naturel lijnen tussen de banen in gemêleerd grijsbeige, bijna grafisch. Met de sisal erbij oogt het strakker, maar het blijft lijken op een stenen muurtje tussen de duinen.

In de woonkamer komt het goed uit voor de bank, naast een lage kast. Een leeslamp ernaast zet de knopjes wol in een zachte gloed en toont de lijnen van de sisal. Een tweede plek is de slaapkamer, aan het voeteneind, met een boxspring in de buurt.

In een japandi interieur met eiken en natuursteen voelt dit kleed thuis. Het roestbruin van een leren kussen maakt het geheel af.