Dit gebroken witte capsulevormige vloerkleed van Brinker is gemaakt van wol en viscose en heeft een lange, dikke pool. De langgerekte vorm houdt Berbero Lungo in deze tint licht en zacht.

Tussen de halfronde uiteinden wisselen gebroken wit en room elkaar af, als verse sneeuw op een dak. De capsulevormige Berbero Lungo heeft lange draden die over elkaar vallen. Deze capsulevorm van Berbero Lungo is met de hand geweven van wol met wat viscose.

De capsulevormige Berbero Lungo ligt in de slaapkamer aan het voeteneind. Met rechte lange zijden past deze Berbero Lungo netjes langs een bank of bed. Daarnaast ligt de capsulevormige Berbero Lungo fijn in de woonkamer, langs de boekenkast.

In een Scandinavisch interieur met grenen en wol ligt de capsulevormige Berbero Lungo op zijn plek. Bij de capsulevormige Berbero Lungo hoort zacht roze als tweede kleur, in een kussen van linnen.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

,

Productieland

Maximale lengte met cm

Productietechniek

Maximale breedte met cm

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep