Dit vierkante beige vloerkleed van Brinker is gemaakt van wol en viscose en heeft rijen ovale noppen met een zijdeachtige glans. De vier gelijke zijden en deze tint houden de kamer rond Cecina rustig en warm.

De tint van het vierkant van Cecina is beige, als nat strandzand. Het vierkant van Cecina wordt met de hand geweven, dus elke nop is net iets anders. In het vierkant liggen ovale noppen wol in strakke rijen, wat Cecina een rustige structuur geeft.

Het vierkant van Cecina is net zo breed als lang en ligt rustig midden in een open ruimte. In de slaapkamer past de vierkante Cecina onder een kaptafel en houdt de plek warm ogend. Ook in de woonkamer vindt de vierkante Cecina een plek, onder een tafel van eiken.

Bij japandi, met berken en vilt, past het vierkant van Cecina goed. Combineer Cecina met zwart in een fauteuil.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

,

Maximale lengte met cm

Productietechniek

Maximale breedte met cm

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep