Dit zeshoekige zwarte vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft ronde en ovale bolletjes vervilte wol. Met zes rechte zijden en een donkere basis met lichte stipjes legt dit kleed een speelse plek op de vloer.

In de zeshoek zit een donkere basis met lichte stipjes, over de hele zeshoek. Bolletjes van verschillende dikte geven het oppervlak een grillige tekening over de hele zeshoek. Zo doet de zeshoek denken aan een sterrenhemel van heel dichtbij.

Onder een ronde bijzettafel van travertin vormt de zeshoek een speelse plek in de woonkamer. Op blank geolied eiken tekent de zeshoek zich helder af. In de slaapkamer legt dit zeshoekige kleed een speelse plek bij de kaptafel.

Door een donkere basis met lichte stipjes hoort de zeshoek bij modern of industrieel wonen. Laat lichtgrijs terugkomen in een lampenkap van grijs linnen.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Poolhoogte

Productieland

Randafwerking

Productietechniek

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep