Dit lichtgrijze vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft lichte bolletjes met blauwe accenten. Licht grijs met kleine blauwe spikkels oogt fris en kalm, als een lucht met wat wolken.

Kleine bolletjes in een koele tint liggen verspreid tussen de lichte. Ze geven het kleed een frisse ondertoon. Van ver oogt het vlak licht en kalm.

Een witte bank krijgt met dit kleed een frisse basis in de woonkamer, met kleine stipjes kleur aan de voet. Op naturel eiken komen de koele accenten mooi uit. Rond een bed met witte lakens en een eiken nachtkastje houdt het de slaapkamer licht en luchtig.

Een Scandinavisch interieur sluit goed aan bij dit kleed. Laat de koele accenten terugkomen in een linnen kussen of een geglazuurde vaas.