Dit roze vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft een krullende pool in framboos en violet. Het diepe frambozenroze geeft de ruimte een warme, uitbundige sfeer.
Lange gekrulde draden in framboos en bessenroze lopen door elkaar. Daartussen schemert een paarse ondertoon door. Het roze is diep en rijk, niet zoet. Door de krullen speelt het licht steeds anders over de kleur.
In de eethoek legt dit roze kleed een uitbundige vloer onder een witte of zwarte tafel. In een hal geeft de framboostint een vrolijke ontvangst. In een werkkamer maakt het roze de plek warm en eigen.
Combineer dit frambozenroze kleed met donkergroen, wit en messing. Laat het violet uit de krullen terugkomen in een paars fluwelen kussen of een vaas met lavendel.