Dit ronde olijfgroene vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft krullen in olijf, grijs en citroengeel. Een olijfgroene cirkel met gele draden geeft de vloer een zonnige, natuurlijke plek.
De gemêleerde krullen vullen de ronde vorm tot aan de rand. Het geel licht hier en daar op tussen het groen. Het grijs houdt de kleur gedempt. De cirkel oogt als een struik waar de zon doorheen valt.
Onder een ronde eettafel geeft het olijfgroen de eethoek een levendige vloer. In een hal legt de cirkel een natuurlijke plek bij de tuindeur. Naast een bureau zorgt het geel voor een opgewekte hoek.
Deze olijfgroene cirkel past bij natuurlijk wonen, met hout, riet en linnen. Laat het geel terugkomen in een bos mimosa op tafel of een gele lampenkap boven de cirkel.