Dit grijze vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft gemêleerde lussen in lichtgrijs en antraciet. Het lichte grijs met donkere stippen geeft de vloer een frisse, levendige korrel.
Lichtgrijze lussen met een blauwe zweem wisselen af met lussen in antraciet. Dat geeft een fijne peper-en-zouttekening. Van een afstand oogt het kleed licht en koel. Dichtbij zie je de donkere stippen door de pool lopen.
In een gang houdt het lichte grijs de vloer fris en open. De stippen maken het vlak levendig. In de eethoek ligt het kleed koel en neutraal onder een witte of eiken tafel.
Gemêleerd grijs combineert goed met wit, zwart en licht hout. Laat het antraciet terugkomen in een lamp, een stoel of een vaas.