Dit ronde paarse vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft een vervaagd oppervlak in bes en pruim. Rond oogt het aubergine als een zware, fluwelen schijf.
Lila vlekken lopen grillig door het donkere paars. Tot aan de ronde rand blijft die verweerde tekening doorgaan. Zo lijkt de cirkel op een stuk oud fluweel. Het paars heeft daardoor diepte en glans. Daardoor krijgt de ronde vorm iets kostbaars en warms.
Onder een ronde eettafel geeft het aubergine de eethoek warmte en kleur. In een hal maakt de cirkel van de entree een rijke plek. Lichte meubels komen er sterk tegen af.
De paarse cirkel past bij vintage wonen. Combineer met crème, donker hout en een lamp van oud messing. Lila kan terugkomen in een vaas of bloemen.