Dit gebroken witte ronde vloerkleed van Brinker is gemaakt van 100% wol en heeft één rechte hoek en een vlak, fijn weefsel. Zo oogt de wolkvormige Donna licht en kalm.

Langs de bolle rand en de rechte hoek zie je gebroken wit en krijt, als een vel tekenpapier. Over de hele vorm laat de wolkvormige Donna een vlak, fijn geweven oppervlak zien. Ook de wolkvormige Donna is handgeweven, dus geen twee kleden zijn gelijk.

De wolkvormige Donna ligt in de woonkamer in de hoek bij het raam. Van bovenaf oogt deze Donna als een wolk met één rechte punt. Ook in de slaapkamer past de wolkvormige Donna, bij een stoel in de hoek.

Bij japandi, met licht eiken en wit linnen, past de wolkvormige Donna goed. Bij de wolkvormige Donna hoort licht eiken als tweede kleur, in een lage bank.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Productieland

Maximale lengte met cm

Productietechniek

Maximale breedte met cm

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep