Dit oranje vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft een korrelige lussenpool in roestig terra. Het warme roestoranje laat de vloer gloeien, als gebakken klei in de zon.
De kleur zit tussen terracotta en baksteen in. Donkere dalen tussen de lussen geven het oranje diepte. De lichte toppen houden het tegelijk fris. Esprit van Desso krijgt zo een aardse, warme uitstraling.
In de eethoek zet het terra een stevige kleur onder een eiken tafel. Het warme oranje maakt een koele ruimte meteen huiselijker. In een werkkamer geeft het kleed de vloer een uitgesproken eigen plek. Daar valt de warme kleur fijn samen met boeken en hout.
Terra hoort bij landelijk of natuurlijk wonen. Laat crème terugkomen in gestuukte muren, linnen gordijnen of een stenen kruik.