Dit ronde gebroken witte vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft rijen wollen bolletjes tussen zwarte kettingdraad. Als cirkel oogt Herme als verse sneeuw en wordt een hoek meteen licht en open.

In de wol zit gebroken wit met hier en daar een grijs plukje. Zwarte lijntjes tekenen de rijen scherp af tot aan de ronde rand, als kleine wolkjes naast elkaar. Bij licht van opzij lijkt de kamer meteen groter.

In de woonkamer vormt de cirkel een eigen hoek met een fauteuil van bouclé en een kleine bijzettafel. Naast een eiken bed, opgemaakt met een gewafelde sprei, maakt de ronde vorm de slaapkamer een stuk zachter.

De cirkel hoort thuis in een Scandinavisch of japandi interieur met veel keramiek en lage meubels. Herhaal het lichte grijs in een fotolijst.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Poolhoogte

Productieland

Randafwerking

Productietechniek

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep