Dit ronde camelbeige vloerkleed van Brinker is gemaakt van polypropyleen en heeft een egale pool zonder motief. De cirkel in warm camel maakt een hoek van de kamer zacht en zonnig.

De ronde vorm laat de effen kleur rustig uitlopen tot aan de rand. Honing en zand mengen zich in de dichte draadjes. Zonder hoeken oogt het kleed als een plas zonlicht op de vloer.

Onder een ronde salontafel herhaalt de ronde Maare de vorm van het blad. Bij twee fauteuils met de ruggen naar het raam vormt de cirkel een eiland. Ook voor een lage boekenkast breekt het kleed de rechte lijnen.

In een japandi interieur passen de ronde vorm en de effen zandtint goed bij elkaar. Zet er zwart bij, in een lamp met een dunne voet.

Meer vloerkleden uit deze collectie

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Productieland

Productietechniek

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep