Dit donkergrijs gemêleerde capsulevormige vloerkleed van Brinker is gemaakt van polyester en wol en heeft lange, glanzende garens. Zo oogt New Paulo met halfronde uiteinden stoer en rustig.

Tussen de halfronde uiteinden wisselen donkergrijs en zilver elkaar af, als een dak van lei. Tot aan de rand toont de capsulevormige New Paulo lange draden die alle kanten op vallen. Deze capsulevorm van New Paulo is handgeweven, met twee garens voor het gemêleerde effect.

De capsulevormige New Paulo ligt in de woonkamer onder een ovale tafel. De ronde uiteinden van de capsulevormige New Paulo in deze kleur laten de vloer rustig doorlopen. Ook in de slaapkamer past de capsulevormige New Paulo, aan het voeteneind.

Kies de capsulevormige New Paulo voor modern wonen met zwart metaal en glas. Bij de capsulevormige New Paulo hoort cognac als tweede kleur, in een leren stoel.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

,

Maximale lengte met cm

Productietechniek

Maximale breedte met cm

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep