Dit ronde beige vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft een effen hazelnootkleurige pool. In de ronde vorm krijgt het hazelnoot iets zachts en huiselijks.
De effen kleur loopt tot aan de rand door. Langs de buitenkant oogt het beige iets bruiner. In het midden vangt de pool licht en wordt de tint lichter. Zo krijgt de hazelnoot cirkel wat diepte. Het licht legt een gouden waas over de gladde pool.
Onder een ronde tafel geeft het hazelnoot de eethoek een warme ondergrond. In een hal zet deze cirkel een zachte vorm op de tegels. Lichte stoelen rond de tafel staan er zacht op.
Combineer de beige cirkel met wit, eiken en linnen. Een tweede kleur, zoals donkerblauw, komt terug in een stoel of een kan.