Dit lichtgrijze vloerkleed van Desso is gemaakt van wol en heeft een fijn gemêleerde pool met donkere puntjes. Het lichte grijs met donkere spikkels geeft de vloer een rustige, warme uitstraling.
Lichtgrijs, ecru en wat donkergrijs liggen fijn door elkaar. Van een afstand oogt het kleed als één zachte grijstint. Dichtbij zie je de kleine donkere puntjes. Prestige van Desso houdt het zo rustig en toch levendig.
In de woonkamer legt het grijze kleed een zachte basis onder de bank en de salontafel. In de slaapkamer geeft het naast het bed een warme plek. De fijne mêlee houdt beide ruimtes licht.
Gemêleerd lichtgrijs past bij een Scandinavisch of japandi interieur. Laat het ecru terugkomen in een linnen dekbed of een keramieken lamp.