Dit bruin gemêleerde vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft een noppenstructuur op zwarte kettingdraad. Met deze kleur krijgt de ruimte een warme, natuurlijke gezelligheid, zonder enige drukte.

Het oppervlak bestaat uit duizenden kleine wollen noppen in bruin gemêleerd. De zwarte kettingdraad geeft de noppen in bruin gemêleerd wat meer diepte en schaduw. Zo krijgt de vloer iets van een herfstbos vol eikels.

In de woonkamer ligt het kleed onder een bank van ruw linnen, als een vaste plek in de zithoek. Een tweede plek is de slaapkamer, bij een bed met een wollen deken, waar het daglicht op de noppen valt.

Het past bij een landelijk of natuurlijk interieur, met een houten krukje in de buurt. Laat het zwart van de kettingdraad terugkomen in een plafondlamp met dunne arm.