Dit zeshoekige donkergrijs gemêleerde vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft wollen noppen op sisal kettingdraad. Zes zijden en deze kleur zorgen samen voor een stoere, gesloten rust.

Rij na rij lopen de noppen in donkergrijs gemêleerd tot aan de zes zijden. Tussen de noppen in donkergrijs gemêleerd tekent het sisal lichte, strakke lijnen door de zeshoek. Binnen de zes punten doet het oppervlak denken aan basalt na een regenbui.

In de woonkamer ligt de zeshoek bij een bank van zand bouclé, als een speels vlak in de vrije ruimte. Bij een bed met een ecru dekbed in de slaapkamer maakt de zeshoek de vloer speelser. Rond een bank van zand bouclé zet het daglicht de zes zijden van het kleed scherp af.

Met een stalen kast erbij past de zeshoek in een modern of industrieel interieur. Laat cognac terugkomen in een metalen hanglamp, dicht bij de zeshoek.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Poolhoogte

Productieland

Randafwerking

Productietechniek

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep