Dit ronde blauwgrijze vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft kleine lussen in grijs met duifblauwe spikkels. Een blauwgrijze cirkel legt een frisse, zachte vorm op de vloer.
De blauwe en grijze lussen vormen samen een korrel als natte kiezels. Tot aan de ronde rand blijft die mix even fijn. In de cirkel oogt het koele blauwgrijs vriendelijker. De vorm haalt de strengheid uit de koele kleur.
In de werkkamer ligt deze cirkel rustig onder een bureaustoel. Onder een ronde tafel in de eethoek geeft hij de vloer een fris accent. Het koele blauw houdt beide plekken licht.
Zet de blauwgrijze cirkel naast wit gestuukte muren en lichte stoelen. Laat een tweede tint terugkomen in een lamp of vaas van grijs glas.