Dit zandkleurige vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft een gemêleerde lussenpool in licht zand. Het lichte zand maakt de vloer helder en zacht, als een strand.
Zandkleurige lussen mengen met crème en een paar lichtbruine puntjes. Zo krijgt de pool een fijne korrel, als droog duinzand. Er loopt geen motief doorheen. Het kleed blijft licht, maar heeft van dichtbij toch tekening. Het lichtbruin geeft het zand een warme ondertoon.
In de eethoek houdt het zand de vloer licht onder een witte of houten tafel. In een gang maakt het kleed een donkere vloer een stuk vriendelijker. Het lichte kleed houdt beide plekken open en ruim.
Gemêleerd zand past bij een Scandinavisch of japandi interieur. Laat het lichtbruin terugkomen in een rieten stoel of een houten schaal.