Dit ivoorkleurige vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft een gladde gesneden pool met een zachte glans. Het lichte ivoor maakt de vloer helder en laat de ruimte groter ogen.
De kleur zit tussen wit en crème in, zonder gele zweem. Over het hele kleed ligt een egale tint. Alleen de glans van de pool verandert als het licht verschuift. Zo blijft deze Seda Silky van Desso rustig van dichtbij en van ver.
In een hal vangt het ivoor het daglicht dat door de voordeur valt. Een smalle gang wordt met deze lichte vloer meteen ruimer. Het kleed tekent er een schone, heldere strook af.
Ivoor zonder motief past bij een Scandinavisch of japandi interieur. Laat lichtgrijs terugkomen in een stenen schaal of een linnen kussen op de bank.