Dit ronde okergele vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft een honingkleurige pool met warme glans. Als cirkel lijkt het oker op een zonnevlek die op de vloer is gevallen.

Rondom de ronde zijde glanst het goudgeel het sterkst. Naar het midden toe zakt de kleur naar diep amber. Zo krijgt de cirkel een zachte diepte zonder enig motief. De ronde vorm maakt de warme kleur nog wat speelser.

Onder een ronde tafel in de eethoek geeft het oker een zonnige basis. Donkere stoelpoten tekenen er scherp op af. In een gang breekt de gele cirkel de lange rechte lijn.

Met zijn honingglans hoort deze cirkel van Seda Silky bij landelijk wonen. Combineer hem met donkerbruin leer en een vaas van ruwe klei.

Merk

Vorm

Gewicht

Kleuren

Patroon

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Poolhoogte

Productieland

Randafwerking

Minimale prijs

Maximale lengte met cm

Productietechniek

Levertijd voorradig

Maximale breedte met cm

Levertijd niet voorradig

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep