Dit mosgroene vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft een satijnpool in donker olijf met gouden stippen. Het donkere mosgroen geeft de vloer de warme schaduw van een bosbodem.
De pool is bijna zwart, met een olijfgroene gloed en gouden stipjes. Door de glans lijkt het mos op de ene plek lichter dan op de andere. Van een afstand lijkt het mos één donkere, diepe kleur. Desso geeft dit groen zo een warme, donkere rijkdom.
In de eethoek ligt het mosgroen sterk onder een tafel van blank eiken. In een werkkamer zet het kleed een donkere, warme plek onder een houten bureau. Lichte stoelen tekenen er duidelijk op af.
Mosgroen past bij landelijk of natuurlijk wonen. Laat oker terugkomen in een kussen of een kan van geel aardewerk.