Dit ronde olijfgroene vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft een gemêleerde lussenpool in mos en olijf. Als olijfgroene cirkel ligt dit kleed als een veld mos op de vloer.
De donkere noppen tussen het olijf geven de cirkel een fijne, grove textuur. Langs de ronde rand lijkt het ruitje van lussen in een boog te lopen. Zo krijgt de stoere structuur een zachte vorm. Het warme groen blijft overal egaal gemêleerd.
Onder een ronde eettafel geeft het olijfgroen een warme, natuurlijke voet. In een hal vult de cirkel de lege plek bij de deur. Een lichte vloer eromheen laat het groen daar uitkomen.
De mosgroene cirkel hoort bij natuurlijk wonen. Combineer hem met terracotta, eiken en een stoel van gebogen hout.