Dit beige vloerkleed van Desso is gemaakt van polyamide en heeft een lussenpool in beige met grijze noppen. Het lichte beige met grijze noppen geeft de vloer de kalmte van droog duingras.
Beige, lichtgrijs en een zachte taupe nop wisselen elkaar af in de lussen. De lussen staan in rijen, waardoor een korrelig blokjesreliëf ontstaat. Van een afstand oogt het kleed licht en natuurlijk gemêleerd. Desso houdt dit beige zo kalm en warm.
In de eethoek ligt het beige rustig onder een tafel van ruw eiken. In een hal maakt het kleed de entree licht en ruim. Het lussenreliëf geeft een harde vloer daar meer zachtheid.
Beige met grof reliëf past bij een Scandinavisch of japandi interieur. Laat zwart terugkomen in een dunne stalen kruk of een lijst aan de wand.