Dit ronde lichtgrijze vloerkleed van Brinker is gemaakt van wol en viscose en heeft één rechte hoek en rijen wollen bolletjes. Dankzij de ronde vorm met één rechte hoek en de tint oogt de hoek met Verona licht en kalm.

Het lichtgrijs ligt over het hele oppervlak van de Verona met één hoek, zoals kiezels in een beek. Deze Verona is rond, met één rechte hoek en zo krijgt de plek een eigen omtrek. De bolletjes liggen in strakke, rechte banen, wat de ronde vorm met één hoek een stevig karakter geeft. Brinker weeft de Verona met één hoek met de hand, vooral van wol met wat viscose.

In de slaapkamer past de Verona met één hoek naast het nachtkastje, waar de vorm goed uitkomt. Licht dat schuin binnenvalt laat de bolletjes van de ronde vorm met één hoek oplichten. Ook in de woonkamer ligt de Verona met één hoek goed, met de punt in een hoek van de zithoek.

Een Scandinavische kamer met eenvoudige vormen en steengoed sluit aan op de Verona met één hoek. Naast de Verona met één hoek past zwart, in een vaas van steengoed op de kast.

Meer vloerkleden uit deze collectie

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

,

Productieland

Maximale lengte met cm

Productietechniek

Maximale breedte met cm

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep