Dit zeshoekige zilvergrijze vloerkleed van Brinker is gemaakt van vervilte Nieuw-Zeelandse wol en heeft kleine wollen noppen en grovere lussen. Door de zes zijden en de kleur blijft de kamer licht en koel.

De noppen van de zeshoekige Vide zijn zilvergrijs, als rijp op het gras. Tussen de bolletjes binnen de zes zijden zitten kleine kuiltjes, wat Vide een levendig oppervlak geeft. In de vorm van een zeshoek ligt deze Vide op de vloer en zo krijgt een vrije hoek vorm.

De zeshoekige Vide ligt in de slaapkamer onder een stoel bij het raam en vormt zo een eigen plek. Licht door een linnen vitrage laat de bolletjes van de zeshoekige Vide oplichten. Daarnaast past de zeshoekige Vide in de woonkamer, in de hoek naast de boekenkast.

Een Scandinavisch huis met wit gestuukte muren en eiken is een fijne plek voor de zeshoekige Vide. Zet er lichtblauw naast, bijvoorbeeld in een kussenhoes van fluweel.

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Poolhoogte

Productieland

Randafwerking

Productietechniek

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep