Dit organisch gevormde zwarte vloerkleed van Brinker is gemaakt van polyester en PET en heeft een dichte, glanzende pool. De kiezelvorm en deze kleur maken de plek stoer en strak.

In zwart doet Viterbo in kiezelvorm denken aan nat asfalt. Fijne glanzende puntjes liggen verspreid over de hele kiezelvorm en zo oogt de tint nooit vlak. De vorm van deze Viterbo lijkt op een steen uit de rivier, als een eiland op de vloer.

Viterbo in kiezelvorm ligt onder een tafeltje van rotan en maakt de hoek zachter. Licht uit een hoog raam tekent de glans van Viterbo in kiezelvorm af. Even mooi ligt Viterbo in kiezelvorm naast een grote plant.

Bij modern wonen, met ronde meubels en travertin, komt Viterbo in kiezelvorm goed uit. Een tweede kleur in de kamer is wit, in een kussenhoes van fluweel.

Meer vloerkleden uit deze collectie

Merk

Vorm

Kleuren

Garantie

Loopvlak

Collectie

Kwaliteit

Materiaal

Productieland

Maximale lengte met cm

Productietechniek

Maximale breedte met cm

Maat

Onderkleed

,

Maatgroep